Меню

Мова

Вхід

У Києві відбулася Виставка керамічних трендів 2018

20-22 березня в шоу-румі PROSTIR у Києві пройшла виставка керамічних трендів  Cersaie & Cevisama 2018. Проведення заходу для компанії Etalon-K вже стало доброю традицією. Щовесни партнери із різних регіонів України відвідують столицю, аби переглянути оновлений асортимент та обрати колекції керамічної плитки для успішного розвитку свого бізнесу в наступному році.

Цьогоріч виставку відвідали представники ринку кераміки з різних куточків України. Регіональні менеджери Etalon-K провели індивідуальні презентації та анонсували оновлені сервіси від Etalon-K, покликані зробити співпрацю для партнерів ще зручнішою і вигіднішою.  Під час презентації були продемонстровані нові колекції керамічної плитки. Учасники виставки дізналися про технічні характеристики товарів, ціновий діапазон та перспективи роботи з новим асортиментом.

Etalon-K здивував не тільки великим асортиментом, який включає колекції фабрик Ragno, Cerdisa, Pamesa, Grespania, Saloni, Newker, Colorker, Equipe, Mainzu, а й інноваційністю товарів.

Справжньою сенсацією став тонкий великоформатний керамограніт Coverlam від Grespania, який партнери змогли на власні очі оцінити в першому в Україні шоу-румі інноваційної тонкої плитки PROSTIR. Тут стіни, підлога та навіть меблі створені з тонкого керамограніту.

Новинки мерчендайзингу, вдосконалення сервісів сайту, нові можливості для навчання менеджерів і контролю рентабельності продукції - далеко не все, що підготував Etalon-K для патнерів в новому керамічному сезоні.

У виставці також взяли участь представники відомої іспанської фабрики Pamesa Хорхе Діаз та Олександр Мажук. Як експерти з питань продукції Pamesa вони відповіли на всі запитання партнерів, а також брали активну участь в презентації новинок.

Хорхе Діаз

Олександр Мажук