Меню

Мова

Вхід

Керамічна плитка по-іспанськи: Etalon-K провів навчання для партнерів

8 червня у Києві відбулася навчальна конференція, присвячена інтер’єрним трендам і новим колекціям плитки  іспанських брендів

Захід відвідали партнери з різних регіонів України, яких компанія Etalon-K запросила в шоу-рум Prostir, аби поділитися ексклюзивною інформацією про новий асортимент і тренди в дизайні інтер’єру та надихнути на успішні продажі.

Еталон-К провів навчання для партнерів

Поради дизайнера

Спеціальним гостем події стала журналіст, блогер, trendwatcher Ксенія Триняк. Експерт детально розповіла про головні тенденції цьогорічної Salone del Mobile Milano - однїєї з найбільших і найпрестижніших інтер’єрних виставок у Європі. За її словами, успіх комунікації з клієнтами залежить не тільки від знання самого продукту. Вкрай важливо також добре орієнтуватися в тенденціях ринку, адже експерт з продажів частково є і дизайнером, який має передати ідею і емоцію тієї чи іншої колекції.

Одним із найбільш трендових кольорів цього року є сірий колір. Його використовують як своєрідне полотно, на якому за допомогою цікавої фурнітури легко створювати неповторні інтер’єри, а ще сірий додає приміщенням затишку.

Щоб зонувати простір та увиразнити інтер’єр, зараз модно створювати акцентні стіни. Для цього ідеально підходить мозаїка або керамічна плитка, наприклад, з текстурою мармуру, геометричним малюнком тощо.

Ксенія порадила звертати увагу на тактильні властивості кераміки. Плитка з рельєфною поверхнею, наприклад, імітацією каменю чи бетону, зараз в тренді.

Плитка в сірому кольорі від Grespania

Іншими тенденціями 2018 року в інтер’єрі, за словами спікера, стало тяжіння до природних мотивів та імітації натуральних матеріалів (каменю, дерева, мармуру, окисленого металу), а також залучення “кольорів землі” (білого, чорного, сірого, коричневого, зеленого, блакитного тощо).

Трендові новинки в Etalon-K

Друга презентація була присвячена керамічним новинкам 2018 року від фабрик з Іспанії. Представники компанії Etalon-K  - Head of Product Department Олена Литвиненко і Product Manager Вікторія Бубир - співвіднесли цьогорічні інтер’єрні тенденції з новими колекціями.

В рамках трендового сірого кольору спікери виокремили колекції Mohair і Wabi Sabi від Grespania, Rockland від Colorker, а також CR Anglia, CR Belgio, Es. Essen, Vaasa, Voss та Vestal від Pamesa.

Синій - колір спокою і врівноваженості, який асоціюється з морем, відпочинком, пляжем, - ілюструють колекції Splendours від Equipe та Revoque від Geotiles.

Колекція Es-Belgio в темному сірому від Pamesa

Невагомий і ніжний кольоровий тренд - пудровий - використаний у колекціях Contact від Newker, Cazorla від Grespania, та Choise від Pamesa.

Одним із найактивніше використовуваних інтер’єрних трендів в керамічній моді є мармур. Палітру натуральних відтінків - від молочного до соковитого коричневого - знаходимо в колекціях Marble+ від Newker, Sintek від Gres de Valls, Tresana і Kashmir від Pamesa, а також Marmorea від Grespania.

Мармурова колекція плитки Tresana від Pamesa

Окремої уваги заслуговує тенденція робити матеріали максимально легкими. Меблі з мармуру чи каменю більше не мають бути важкими. Цей тренд підхопила фабрика  Grespania, створивши інноваційну тонку плитку Coverlam.

Інноваційний тонкий керамограніт Coverlam Medusa

Гарантія якості - тренд, який актуальний завжди. Під час останньої презентації Brand Manager Євген Скворцов розповів про клінкерну плитку.  Клінкер - матеріал, який можна назвати справжнім керамічним титаном. Він неймовірно міцний, волого- і жаростійкий, не вигорає і має особливе покриття із захистом від ковзання у вологих зонах.

Клінкерна плитка Stroher

Після виступів спікерів гості події насолоджувалися іспанським вином та змогли поспілкуватися з експертами та іншими учасниками навчання в невимушеній атмосфері.

Навчання в Etalon-K

Навчання в Еталон-К

Навчання в Еталон-К

Навчання в Еталон-К

Навчання в Еталон-К