(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru

Завдання дизайнера – зрозуміти потреби замовника і втілити їх в життя

Etalon
~2хв. 3243 23.03.2017

Професійними секретами створення комфортного інтер’єру з максимально якісним наповненням ділиться Максим Романенко, засновник та керівник студії Fashion interior. 

Розкажіть про свою творчість? Чи є у вас улюблений проект?

Наше творчість – це по справжньому улюблена справа. Звичайно, улюблений проект є. Це завжди той, над яким ми працюємо в даний момент. Кожен новий проект, незалежно від стилю або бюджету – це завжди безліч можливостей планування, варіантів поєднання матеріалів і деталей. Це одночасно і виклик, і натхнення.

І звичайно ж, ми пам'ятаємо всі свої проекти, як художник пам'ятає всі свої роботи. Це наш безцінний досвід, і кожен проект для нас особливий, не такий, як інші.


З яким стилем працюєте найчастіше? 

Найчастіше працюємо в сучасному стилі, але любимо також Лофт, Ар-деко і Шале. Дизайн для нас – не просто розкладка меблів, а уособлення способу життя людини. Люди розвиваються, змінюються, тому й інтер'єр має ставати віддзеркаленням внутрішнього стану на певному етапу життя. Завдання дизайнера – зрозуміти потреби замовника і втілити їх в життя.


Чи є у вас улюблені колекції керамічної плитки?

У своїх проектах ми часто використовуємо білу глянцеву плитку різних форматів і виробників. Вона дивним чином поєднується з будь-яким простором. Також любимо плитку з малюнком під дерево, мармур, онікс. І замикає список наших фаворитів – плитка з ефектом «печворк».

З якими форматами плитки найчастіше працюєте?

Оскільки формат залежить від розмірів приміщення, для кожного випадку ми підбираємо плитку індивідуально. Однак можна виділити кілька найбільш вживаних: для громадських інтер'єрів, це, як правило 60x60 см, для приватних - 30x30, 30x60 см.

У своїй роботі дотримуєтесь модних трендів чи довіряєте власному смаку?

Звичайно ж, ми відстежуємо нові тенденції у всіх сферах дизайну – від глобальних напрямків до предметного дизайну, і завжди пропонуємо замовникам свіжі та актуальні ідеї. Однак для нас наймодніший тренд – поєднання ідеї, ергономіки та якісних матеріалів. І тут, в першу чергу, ми довіряємо своєму смаку, і не в останню чергу – почуттю міри.

Що вам подобається у роботі з Простір 20?

У роботі подобається сервіс та зручний сайт з власним кабінетом де наші дизайнери можуть самі підбирати плитку до власних потреб та смаків.

 

 

~2хв. 3243 23.03.2017 12:44

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Дизайн»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.