Etalon
Вхід | Реєстрація
0
0
Всі бренди Дизайни
+38 (099) 640-01-44
Київ, бул. Лесі Українки, 20
Шоурум на бул. Лесі Українки
Київ, бул. Лесі Українки, 20
Пн.-Пт.: 10:00 - 18:00
Шоурум на Дніпровській набережній
Київ, вул. Дніпровська набер., 17Д/2
Пн.-Сб.: 10 - 18:00 / Нд.: 11 - 17:00
Зателефонуйте мені!
0
0

Яка плитка малого формату зараз у моді?

Анастасія Старостачева, Content Manager
~3хв. 01.07.2022

Керамічна плитка невеликого формату залишається в топі популярних кахлів вже не один рік. Її люблять за колоритний вигляд, який надає інтер’єру затишку, а виробники змагаються в ексклюзивності дизайнів: експериментують з кольорами, імітують натуральні матеріали, вигадують незвичайні текстури.

Актуальні формати, форми, кольори плитки малого формату

У новому сезоні в сегменті малоформатної плитки з’явилося багато нових колекцій. Стабільно актуальними залишаються прямокутні кахлі у формі цеглинок, а також квадратні 20х20 см. Серед незвичайних форм переважають так звані “шеврони”, або видовжені шестикутники. Надають перевагу однотонним дизайнам, а також колекціям з варіативністю відтінку. Це означає, що плитки в одній коробці можуть мати незначну відмінність в тоні, тож після кладки покриття буде “грати” відтінками, виглядатиме колоритно і незвичайно. У новинках малого формату можна помітити загальні керамічні тенденції. Зокрема, з’явилися колекції з фактурою модного нині терраццо, а також ботанічними мотивами. 

Нові колекції плитки малого формату

У асортименті прямого імпортера Etalon у 2022 році з’явилося чимало нових колекцій малого формату. Це кераміка від топових виробників з Іспанії, які вже тривалий час займаються створенням кахлів та користуються популярністю та довірою серед імпортерів усього світу. Зокрема, каталог нашів товарів поповнився колекціями брендів Equipe та Mainzu, виробництва яких зосереджені саме на малоформатній плитці.

Lanse

Чарівна новинка у формі видовженого шестикутника 5х25 см. Виготовляється іспанською фабрикою Equipe, що знана своїм величезним асортиментом малоформатних колекцій. 12 дизайнів Lanse — це 10 ніжних пастельних кольорів, які можна легко поєднувати між собою, а також 2 позиції з сяючим сріблястим та золотим ефектом. Плитка має приємне матове покриття, за виключенням дизайнів Silver та Gold, у яких поверхня глянцева. Плюс такої незвичайної форми в тому, що укладати її можна різними способами, — горизонтально, вертикально, по діагоналі, — створюючи візуально цікаве облицювання.

Stanza

Колоритна іспанська новинка від фабрики Mainzu. Малий формат керамограніту 20х20 см з барвистим малюнком терраццо. Цей дизайн залишається актуальним вже кілька сезонів. Однак виробники експериментують з кольорами, розмірами і палітрою фракцій. Ця колекція, зокрема, характеризується досить дрібним малюнком. Є два варіанти дизайну: контрастний чорний Stanza Lava та світлий з темними фракціями Stanza White. Завдяки класичним кольорам в дизайні, її легко використовувати як акцентну, поєднуючи з більш спокійною базовою плиткою. Оскільки виготовляється плитка з керамограніту, використовувати її можна для стіни та підлоги.

Bauhome

Новинка від іспанської фабрики Equipe, натхненна терапевтичною властивістю кольору, поп-естетикою та геометрією урбанізму. З такою плиткою будь-який інтер'єр стане унікальним! Смілива, яскрава і барвиста колекція малоформатного керамограніту 20х20, що складається з 9 основних кольорів і 18 декоративних елементів. Використовуючи плитку Bauhome легко створити цілісний інтер'єр, оскільки у колекції є і базова однотонна плитка, і декор. Експериментуйте з різними дизайнами та кольорами, адже родзинка новинки — геометричні декори, які можна переміщати, створюючи безліч візерунків.

Jubilee-Mayfair

Нова колекція плитки для стіни від відомої іспанської фабрики Pamesa із серії малоформатної кераміки Jubilee. Кахлі виготовляються з керамограніту у невеликому розмірі 6,5х20 см — у формі прямокутника, що ідеально підходить для укладання на фартусі. Особливість новинки — незвичайна рельєфна поверхня, що імітує ручну роботу. Завдяки глянцевому покриттю, плитка під променями світла створює красивий мерехтливий ефект. Колекція налічує 7 кольорів: Vert, Ocre, Negro, Navi, Grana, Grafito, Blanco.

Palazzo

Оригінальна новинка від вже згаданого іспанського виробника Mainzu. Це малоформатний керамограніт 20х20 см імітує фактуру мармуру. У колекції є два варіанти базових кахлів: дизайн Bianco під білий мармур з ледь помітними ніжними прожилками, а також Nero — чорний мармур з досить активним візерунком світлих прожилок. У якості доповнення до баз запропоновано два декори з візерунком у класичному стилі. Плитку можна укладати як на стіни, так і на підлогу, створюючи цілісний образ інтер’єру.

Murales Optym

Ще одна нова колекція від Mainzu, представлена в нашому магазині декором 20х20 Mural Spring Leaves з ботанічним малюнком. Це комплект плитки, що складається в малюнок, та на покритті виглядає, як цілісне панно. Такі тропічні мотиви на кераміці зараз неймовірно актуальні, і зустрічаються у колекціях різних форматів. Виготовляється новинка з керамограніту, має матове покриття, тому може укладатися на стіні і підлозі.

 

Крім згаданих новинок, у нашому інтернет-магазині плитки ви знайдете багато інших колекцій малого формату. Обирайте та приходьте в наші шоуруми, щоб переглянути їх наживо!

Інаша плитка малого формату

Коментарі
Ще ніхто не залишив відгук
Додати відгук
Інші записи з розділу «Керамічна плитка»