(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru
Каталог товарів

Види і особливості використання глазурованої плитки для облицювання будинку

Etalon
~2хв. 324 12.11.2019

Глазурована облицювальна плитка – матеріал, останнім часом часто використовується для декорування будь-яких поверхонь в будинку. Цей різновид керамічних виробів відмінно підходить для оформлення стін і підлоги в житлових кімнатах і завдяки різноманіттю форм і розмірів дозволяє створювати унікальний інтер'єр.

Глазурована плитка: її переваги і особливості

Головною відмінністю глазурованої керамічної плитки від інших матеріалів для оздоблення стін і інших поверхонь в приміщеннях є гладке глянцеве покриття. Домогтися ідеальної рівності можна за допомогою особливої технології виготовлення.

Прийоми і методи виготовлення глазурованої плитки дозволяють отримати облицювальні матеріали, що володіють такими характеристиками, як:

  1. Підвищена міцність і стійкість до подряпин. Нанесення скла робить керамічні вироби невразливими, тому стіни і підлога, вкриті глазурованою плиткою, завжди будуть мати презентабельний вигляд.
  2. Простота догляду. На відміну від інших різновидів плитки, на глянцевій плитці ніколи не з'явиться грибок, адже особливе міцне покриття, є неблагополучним середовищем для розмноження мікроорганізмів. Для миття можна використовувати засоби для очищення дзеркал, виготовлені на основі спирту і аміаку.
  3. Водонепроникність. Міцність напилення зі скла не дозволяє проникнути всередину керамічного виробу вологи. Це дає можливість використовувати облицювання на стінах в ванних кімнатах і душових, а також в саунах та інших приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість.

До недоліків, які має глазурована плитка, можна віднести складність порізки. Без інструментів, вправності і знання методу різання, складно домогтися рівного краю і красивої кладки. Ще одним мінусом є і те, що при потраплянні води, покриття стає дуже слизьким.

Облицювання плиткою з глазурованою поверхнею

Асортимент керамічної плитки з глянцевим покриттям досить великий. Споживачі мають можливість придбати вироби найрізноманітніших кольорів і відтінків, а також кераміку з візерунками та орнаментами. Форми і розміри глянцевої плитки варіюються, завдяки чому керамічні фрагменти можна комбінувати і використовувати для візерункової кладки.

Такі характеристики, як:

  • здатність витримувати підвищені навантаження,
  • простота обслуговування поверхонь, покритих глазурованим матеріалом,
  • висока ступінь водонепроникності

дозволяють застосовувати вироби для облицювання підлоги в кімнатах з великою прохідністю.

Використання глазурованої облицювальної плитки для облагороджування поверхонь в приміщеннях дозволяє створити особливий інтер'єр в будинку або залах громадських закладів (кафе, ресторанах і т.д.). Кахель такого типу можна використовувати для викладення стільниць і фартухів на кухнях.

Матеріали з глазурованою покриттям можуть бути використані для зовнішнього декору будівель, так як вони мають низьку сприйнятливість до перепадів температури.

~2хв. 324 12.11.2019 11:34

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Поради експертів»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.