(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru
Каталог товарів

Prostir Design Days: коли дизайн поєднується з мистецтвом

Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~4хв. 847 13.08.2018

6-10 серпня в Prostir пройшла виставка Prostir Design Days. Показати трансформацію простору через мистецтво - такою була мета заходу. Адже що, як не мистецтво, здатне наповнити інтер’єр глибоким сенсом, зробити простір неповторним.

Головної трансформації зазнав шоу-рум, який на п’ять днів став місцем, де дизайн об’єднався з мистецтвом. Його стіни прикрасила 41-а робота сучасних художників, скульпторів та керамістів, які гості заходу могли придбати для свого інтер’єру.

Свою авторську кераміку в стародавній японській техніці раку представ Сергій Махно. Кераміст Юрій Мусатов надав для виставки три роботи з серії “Мої гори”, що символізують власні досягнення митця, які він асоціює з підкоренням гір.

Юрій Мусатов

Можна було побачити і придбати роботи відомого скульптора Вахана Авакяна - три неповторні вази в техніці полігональної скульптури.

Анастасія Заіка і Вахан Авакян

Незвичайні скульптури Ольги Радіонової з серії “Древо життя” привернули увагу багатьох відвідувачів. Химерне поєднання металу, дерева і тканини - символи Минулого, Сьогодення і Майбутнього.

Скульптура Ольги Радіонової із серії "Древо Життя"

В експозиції взяли участь й роботи таких знаних скульпторів як Єгор Зігура “Поцілунок” та Анна Волошко “Перевтілення”.

Єгор Зігура

Скульптура Анни Волошко "Перевтілення"

Участь у виставці взяли й сучасні художники та артисти. Альона Кузнєцова представила полотна “Композиція 8” і “Оксамит”. Крім того, відвідувачі мали змогу насолодитися тендітними картинами художниць Лери Литвинової “Вічність тане” і Дар’ї Іващенко “Біля моря” та “Небезпечна краса”.

Альона Кузнєцова

Живопис в стилі метамодерн представила артистка Асіяд Міленські. Справжня експресія кольору втілилася в картинах Дмитра Баришева.

Асіяд Міленські

Крім виставки, в рамках Prostir Design Days пройшла серія лекцій, під час яких професіонали зі сфери дизайну на архітектури поділилися порадами та новинами ринку.

Дмитро Баришев на лекції “Незвичайні поєднання матеріалів в інтер’єрі”, яка відбулася 6 серпня, розповів про декоративні ритми в інтер’єрі. Як створювати статичні і динамічні дизайни, які матеріали використовувати, аби досягти того чи іншого ефекту - Дмитро розкрив багато секретів ідеальної композиції.

Дмитро Баришев

7 серпня відбулося грандіозне відкриття виставки! У Prostir зібралися дизайнери, архітектори та митці, роботи яких стали частиною експозиції Prostir Design Days. Мистецтво створювалося прямо під час заходу, адже кожен гість міг взяти участь в написанні картини, перший мазок якої зробив арт-директор виставки Дмитро Баришев.

8 серпня лекцію провів архітектор Sergey Makhno Architects Олександр Ковпак. Його презентація “Вінегрету не буде: колір в інтер’єрі” була присвячена роботі з кольором. Спікер розповів про психологію кольору та порадив уникати занадто яскравої палітри в інтер’єрі.

Ольга Трефєєва і Антон Медведєв

На лекції “SMART-меблі для вашого інтер’єру” від дизайнера Ольги Терефєєвої гості дізналися про інноваційну фурнітуру, яка вже зараз допомагає оптимізовувати функціональність житла людини.

Заключна лекція Тараса Бойко “Ціноутворення: архітектура, інженерія, дизайн”, яка відбулася 10 серпня,  пролила світло на методи формування бюджету та контролю проектних робіт.

Дякуємо медіа-партнерам Pragmatika, NM House, ArchiBlog, WOWNOW.how, Oblik.media, ROYAL Design, Lucky Ukraine за інформаційну підтримку.

Костянтин Кошевацький і Жанна Ржанова

Новини Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~4хв. 847 13.08.2018 16:08

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Новини»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.