(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru

Плитка нестандартної форми для незвичайного інтер’єру

Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~7хв. 3057 13.04.2018

Сучасні виробники кераміки пропонують багато варіантів форматів плитки, окрім класичних квадратного та прямокутного. Шестикутна, трикутна, у формі ромба, шеврону, луски та навіть 3D - така плитка виготовляється у багатьох дизайнах і переважно в невеликих форматах, що дозволяє комбінувати її найрізноманітнішим чином.

Шестикутна плитка (гексагон)

Керамічна плитка у формі шестикутників, або гексагон, - один із найпоширеніших нестандартних форматів. Популярний дизайнерський прийом - комбінування кількох відтінків гексагонів на одній стіні в шаховому або хаотичному порядку. Таке полотно чудово виглядає в зоні робочої поверхні на кухні.

Колекція Scale від Equipe

Цікаві композиції з гексагонами створюють і у ванній кімнаті.

Колекція Bistrot від Ragno 

 Плитка-шеврон

Знайома всім форма модульної паркетної дошки - шеврон - асоціюється саме з підлоговим покриттям. Викладка за цим принципом активно використовується і у випадку з керамікою. Керамічні шеврони часто виготовляються у форматах середнього розміру, а ось невеликі кахлі зустрічаються рідше, завдяки чому і виглядають оригінальніше.

Колекція Chevron від Equipe 

Виробники не обмежуються стандартними кольорами шевронів: під древо чи однотонними. Існує безліч яскравих візерунчастих дизайнів для підлоги. Наприклад, шеврони з барвистими орнаментами з колекції Chevron від Equipe.

Колекція Chevron від Equipe 

Однак плитку у формі шеврону використовують не лише для підлогового покриття. З неї створюють цікаві композиції і на стінах. Широкий асортимент нетипових дизайнів такого формату пропонує іспанський бренд Equipe в колекції Chevron. Поєднавши декілька різних відтінків, легко створити цікаве керамічне панно, яке стане яскравим декоративним акцентом в інтер’єрі.

Колекція Chevron від Equipe 

Комбінація шевронів з шестикутною плиткою також дає неординарні малюнки. Такі покриття важко назвати просто підлогою - це справжні витвори мистецтва. Наприклад, Equipe пропонує оригінальний варіант виклейки у вигляді складного плетива.

Колекція Chevron від Equip

Плитка у вигляді ромбу

Ще один формат нестандартної плитки - ромб. Великий вибір керамогранітної плитки такої форми включає колекція Rhombus від фабрики Equipe. Якщо поєднати кілька ромбів близьких відтінків, можна створити навіть 3D-зображення.

Колекція Rhombus від Equipe 

Часто с комбинациями ромбов играются на полу. Эффектно выглядят повторяющиеся рисунки, например, в форме звезды.

Колекція Rhombus від Equipe 

Викладка «ялинкою» створює інший ефект - видовжує стіну, а кілька контрастних за кольором  плиточок дозволяють дизайну «заграти» абсолютно по-новому.

Колекція Rhombus від Equipe

Трикутна плитка

Ну і як без плитки трикутної форми? Найчастіше виробники пропонують кахлі у форматі рівносторонніх трикутників, до того ж, з максимально різноманітною палітрою, що дозволяє експерементувати з кольоровими поєднаннями та способами виклейки.  

Колекція Scale від Equipe 

Плитка у формі луски

Асортимент нестандартних кахлів не обмежуються форматами у вигляді геометричних фігур. Наприклад, в число трендів керамічної моди останнього сезону увійшла плитка у формі луски. Стіни, обклеєні такою плиткою, виглядають неймовірно оригінально і стильно, як наприклад, з колекцією Scale від Equipe.

Колекція Scale від Equipe  

Плитку у формі луски не обов’язково використовувати в класичній викладці. Дизайнери іспанського бренда Equipe пропонують абсолютно нові варіанти. Виглядає такий дизайн дійсно унікально і запам’ятовується надовго.

Колекція Scale від Equipe 

Інші нестандартні формати плитки

Однак навіть така чудернацька форма плитки - далеко не межа дизайнерської фантазії виробників кераміки. Є абсолютно своєрідні формати, як наприклад, серія кахлів Alhambra з колекції Scale від Equipe.

Колекція Scale від Equipe

Колекція Scale від Equipe

3D-плитка

Бренд ZYX створив ще більш унікальний продукт: доповнив нетипову форму випуклим малюнком. Плитка цього бренду має рельєфний дизайн, завдяки чому під різними кутами освітлення виникають цікаві ефекти світла і тіні.

Колекція Evoke від ZYX 

Колекція Evoke від ZYX включає ромби і трикутники в монокольорі та з покриттям, яке відтворює натуральні матеріали (дерево, камінь, бетон).

Колекція Evoke від ZYX

Однак будьте готові до того, що зіпсувати усе враження від оригінального вигляду нестандартної плитки здатна неправильна викладка. Працювати з нею складніше, аніж з класичною керамікою. Тож краще довірити монтаж майстру, який має досвід роботи з подібним матеріалом.

 

Керамічна плитка Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~7хв. 3057 13.04.2018 15:50

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Керамічна плитка»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.
Інтернет-магазин керамічної плитки «Etalon-k» — продаж плитки, сантехніки та меблів в Києві
Украина, м. Київ, бул. Лесі Українки, 20 01133 Київ
+38 (067) 362-21-10