(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru
Каталог товарів

Не фасадом єдиним: де ще використати клінкер

Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~4хв. 465 30.07.2019

Використання клінкерної плитки не обмежується лише облицюванням фасаду. Можливості цього матеріалу набагато ширші, ніж може здатися на перший погляд. Переміщаючись всередину будинку, клінкер перетворюється на потужний дизайнерський інструмент, за допомогою якого можна створити непересічні інтер’єри, наповнені атмосферою природності. Як використати клінкер в інтер’єрі і не тільки, дізнаємося зі статті.

 

Дизайнерські можливості клінкера

Клінкер прекрасно пасуватиме практично до будь-якого стилю інтер’єру. Завдяки своєму природному вигляду, що нагадує натуральний камінь, він добре комбінується з іншими популярними фактурами: деревом, металом склом. За допомогою клінкера можна оформити інтер’єри в різних стилях:

  • лофт, для якого найбільше підійдуть руді, темно-коричневі дизайни клінкера, що нагадують стару цеглу;
  • гранж, для якого властива екологічність, а отже і текстура камня;
  • кантрі, з його схильністю до натуральності, можна доповнити клінкером природних кам’яних відтінків;
  • неоготика, в якому клінкер сірих відтінків нагадуватиме про стародавні середньовічні замки і фортеці, та інші.

 

Клінкер в інтер’єрі

Хочеться додати інтер’єру вінтажного настрою, природності або урбаністичності? Клінкерна плитка - ідеальний матеріал для оздоблення стін і стилізації приміщення. Клінкерні акцентні стіни часто використовують в зоні сходів, у вітальнях, а також в спальнях, де ефектна цегляна стіна красиво виглядає в контрасті з м’яким текстильним ліжком чи диваном. Клінкер - екологічно чистий продукт, який виготовляється лише з природніх матеріалів, тому він абсолютно безпечний для здоров’я. До речі, його виробництво теж надзвичайно екологічне: 99% виробничих відходів переробляються.

Красиво виглядає клінкерна плитка і на кухонному фартусі. Цей матеріал має теплостійкі властивості, і не псується від жиру та вологи, які постійно виникають біля плити та мийки. Зважаючи на чудові зносостійкі властивості цього матеріалу, ваша стіна буде не тільки красива, але й надійно захищена від бруду, вологи, паразитів, без додаткового використання ґрунтовок та інших речовин.

 

Клінкер для оздоблення каміну

Клінкер виготовляється за температури 1300 °C. Це вогнетривкий матеріал, він не горить і не підтримує горіння, тому ним, на відміну від звичайної керамічної плитки, можна облицювати як камін зовні, так і портал, де знаходиться відкритий вогонь. Завдяки виготовленню методом екструзії, клінкер має щільну структуру, тому нагрівається лише до безпечної температури. Клінкером можна оформити і біокамін. Хоча його вогнетривкі властивості тут відіграють не таку важливу роль, він допоможе створити відчуття затишку і теплоти.

З дизайнерської точки зору клінкерна плитка допоможе акцентувати увагу на каміні, і таким чином відокремити зону відпочинку. Варіантів оздоблення каміну клінкерною плиткою дуже багато. Палітра відтінків варіюється від темного графітового до світлого молочного. Таке ж різноманіття виробники пропонують і в плані форматів. Є як стандартні прямокутні плитки в розмір цегли, так і більш продовгуваті, або квадратні. 

 

Клінкер для підлоги в інтер’єрі

Використати клінкерну плитку в інтер’єрі можна і більш звичним способом - покласти її на підлогу у вітальні, спальні, коридорі чи передпокої. Завдяки хорошим візуальним і технічним характеристикам, він стане чудовим захистом від вологи і не буде псуватися від піску, який заноситься з вулиці.

Клінкерна плитка має водо- і морозостійкі властивості, тому вона підійде для укладки на відкритому повітрі: терасі чи ганку.

 

Клінкер для оформлення кав’ярень, ресторанів, магазинів

Клінкер часто використовують для створення інтер’єрів у місцях з активним рухом, наприклад, кав’ярнях, ресторанах, пабах тощо. Матеріал чудово витримує навантаження, хоча частіше його використовують саме для створення дизайнерських ефектів.

Щоб створити стильну атмосферу в барі, надати приміщенню урбаністичного вигляду, досягти ефекту місця з історією, використовують клінкер з зістареною поверхнею, імітацією висолів, стертої побілки, або з іншими неординарними малюнками. Це ідеальне рішення для інтер’єрів в стилі лофт, гранж, мінімалізм.

 

Підійде клінкер й для місць, де потрібен більш інтимний простір: у ресторанах, кав’ярнях, адже цегла завжди асоціюється з теплом, стабільністю, достатком. До речі, клінкером можна замінити звичайну цеглу, яку інколи використовують в дизайні інтер’єру. Це допоможе зекономити близько 5 см простору. Цегла має товщину від 65 мм, а максимальна товщина клінкеру - 14 мм.

 

Клінкер для технічних приміщень

Клінкерна плитка - чудовий варіант для облицювання технічних приміщень: на виробництвах, складах, у цехах, підвалах і гаражах. Є навіть особливий тип клінкера - технічний. Така плитка надзвичайно міцна, витримує навантаження виробництва і механічні впливи, що дозволяє їй служити тривалі роки. Оскільки клінкер має морозостійкі властивості, він може витримувати значні перепади температури. Клінкер також стійкий до впливу хімічних речовин, тож його можна використовувати у приміщеннях з агресивним середовищем. 

 

Підсумуємо:

Клінкер - матеріал, що використовується не лише для облицювання фасадів. Він також підходить для створення дизайнів інтер’єрів в житлових будинках, а також людних місцях і технічних приміщеннях. Зокрема, клінкер використовують для оздоблення акцентних стін, кухонних фартухів, підлоги всередині будинків, кав’ярень, ресторанів, барів, магазинів. Завдяки вогнетривким властивостям, клінкером оздоблюють каміни, він є вогнетривким матеріалом і не нагрівається до небезпечних температур. Крім того, клінкерна плита - чудовий матеріал для облицювання технічних приміщень, оскільки він має морозостійке витривале покриття, нечутливе до вологи.

 

В Etalon ви можете обрати клінкер для фасадів та інших потреба від Німецької фабрики Stroher. Виробник дає гарантію на морозостійкість свого продукту 25 років!

Обрати клінкер

 

 

Керамічна плитка Анастасія Гаркавюк, Content Manager
~4хв. 465 30.07.2019 12:18

Коментарі

Юлия
(05.08.2019 14:50)
Отличная статья! Клинкер в интерьере смотрится очень эффектно!
Відповісти

Інші записи з категорії «Керамічна плитка»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.