(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru
Каталог товарів

Як вибрати керамічну плитку: звертаємо увагу на стильові і функціональні особливості

Etalon
~3хв. 289 13.05.2019

Керамічна плитка – універсальний облицювальний матеріал, який не виходить з моди. Високі експлуатаційні властивості, ефектний вигляд і різноманіття дизайну вигідно виокремлюють кераміку серед інших видів облицювання. Тому не дивно, що саме керамічна плитка користується найбільшим попитом на ринку. Якщо і ви вирішили обрати кераміку для оформлення інтер’єру, важливо розібратися в її естетичних і технічних особливостях.

Як вибрати стиль і дизайн керамічної плитки?

Завдяки широкому асортименту дизайнерських рішень підібрати плитку можна під будь-який стиль інтер’єру.

Завжди актуальна класика для поціновувачів елегантного дизайну – матове покриття теплих світлих відтінків з вставками золотистого або бронзового відтінків. Для класики характерне використання плитки в моноколорному виконанні або з невеликою кількістю флористичних орнаментів.

Прихильникам середземноморського дизайну варто придивитися до матового облицювання в стилі прованс. Тут переважають приглушені природні відтінки. У ролі декора може використовуватися мозаїка дерев’яних або морських відтінків.

Якщо ви надаєте перевагу строкатій кераміці, вдалим рішенням буде плитка у східному стилі. Головні риси сходу в дизайні облицювання – яскраві відтінки, масивні орнаменти і легкий глянець. Характерні принти для сходу Характерные принты для востока – ієрогліфи, дамаски, птахи і пишні квіти.

Для прихильників лаконічних рішень виробники пропонують плитку в стилі мінімалізм. Такі покриття виконуються в моноколорних форматах. Мінімалізм не допускає активного декору – в якостф акцентів може використовуватися тільки невелика кількість дзеркальних вставок або кераміка з геометричним принтами.

Плитка в стилі мінімалізм

Уособлення насиченого, але стриманого облицювання – покриття в стилі модерн. Характерний вигляд облицювання для цього напрямку – керамограніт в приглушених тонах. Оригінальність плитки часто підкреслює глянець декоративних панно або дзеркальні вставки.

На що звертати увагу під час вибору плитки?

Щоб керамічне покриття прослужило вам довгі роки, під час вибору плитки потрібно приділити увагу ряду експлуатаційних властивостей.

Міцність, довговічність і зносостійкість плитки залежать від її виду:

  • Плитка – глазурована кераміка з високою хімічною стійкістю і середньою ударною міцністю. Головна перевага – легкість обробки, за рахунок якої облицювання може приймати будь-який декоративний вигляд. Стандартні розміри: 15х15 см, 20х20 см, 30х30 см, 15х30 см, 30х60 см.
  • Керамограніт – низькопористе покриття з підвищеними показниками міцності і абразивної стійкості, близьке за своїми властивостями до граніту. Розповсюджені розміри: 20х20 см, 40х40 см, 60х60 см.
  • Клінкер – морозостійка хімічно інертна плитка. Цей вид кераміки відрізняється підвищеною міцністю і простотою догляду. Базові розміри: 12Х24 см, 20х20 см, 30х30 см.

Клінкер

Щоб визначити кількість бракованих плиток в партії, потрібно звертати увагу на сорт:

  • I – не больше 5%. Кераміка високого гатунку маркується виробниками червоним кольором.
  • II – не больше 20%. Вироби другого сорту мають синє маркування.
  • III – більше 20%. Партії сорту з найбільшою кількістю неліквідних виробів маркується зеленим кольором.

Важливий фактор вибору – виробник облицювання. Щоб бути впевненим у відповідності заявлених властивостей покриття фактичним показникам міцності, довговічності, естетичності та інших характеристик, обирайте перевірені бренди. Враховуйте такі фактори, як репутація виробника на ринку, цінова політика, різноманіття лінійок продукції і відгуки покупців.

Перед вами головні характеристики кераміки, які допоможуть вам зорієнтуватися під час вибору облицювання для свого інтер’єру. Зверніть увагу як на особливості дизайну, так і на ряд технічних показників: міцність, сорт, фактура покриття, зносостійкість, розміри. Тільки комплексний підхід допоможе вам зробити вигідну покупку.

~3хв. 289 13.05.2019 16:40

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Поради експертів»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.