(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru
Каталог товарів

Італійська плитка Cerdisa від Etalon - облицювання підлоги і стін у вашому домі

Etalon
~2хв. 96 12.06.2019

Щоб створити оригінальну фактурну поверхню на стінах або підлозі, необхідно задіяти в обробці матеріали, які максимально наближено відтворюють натуральне покриття. Одним з них визнана плитка італійського бренду Cerdisa. Вона має багату національну колористичну гаму і структурні елементи, які додають дому шарму і вишуканості. Ознайомитися з останніми колекціями бренду і отримати рекомендації по використанню можна в інтернет-магазині Etalon.

 

Італійська плитка Cerdisa

Концерн Cerdisa Ceramiche di Sassuolo був заснований в Італії в 1959 р. Спочатку його робота полягала у виробництві матеріалів для оздоблення стін. Через деякий час він зарекомендував себе як один з кращих виробників плитки з білої глини. Пізніше компанія стала оптимізувати виробничий процес і скрупульозно контролювати якість виготовлення плитки. Крім того, в своїй роботі вона почала застосовувати високі технології та інноваційний обладнання. Це дозволило отримувати матеріал для оздоблення стін і підлоги, наділений високими експлуатаційними і естетичними можливостями.

Сьогодні під брендом Cerdisa випускається широкий асортимент плитки, яка виготовляється відповідно до актуальних дизайнерських віянь, відповідає міжнародним стандартам, має сертифікати якості. Вона підходить для використання в обробці комерційних інтер'єрів, приватних будинків і квартир.

 

Переваги та тонкощі використання колекцій Cerdisa

Компанія Cerdisa випускає безліч видів плитки, яку можна використовувати при проведенні оздоблювальних робіт в приміщеннях високої прохідності (торгові центри, автосалони, аеропорти). У лінійці також представлені матеріали, які підходять для використання в обробці приватних квартир і будинків. В обох випадках перевагами плитки є:

  1. Висока адгезія. Матеріал стійкий до цвілі, грибків і шкідливих мікроорганізмів.
  2. Екологічна чистота. При виготовленні кахлю для поклейки поверхонь в житлових будинках не використовуються алергени і токсичні домішки.
  3. Низький рівень ковзання. За рахунок наявності матових, структурованих і лаппатованих елементів створюється протиковзке покриття. Ризик падіння на підлозі, отримання саден або ударів мінімальний.
  4. Механічна міцність. Після застигання плитка для підлоги витримує великі механічні навантаження. Це пояснює, чому її застосовують в приміщеннях з високою пропускною здатністю.
  5. Зносостійкість. Плитка володіє міцністю до впливу сонячних променів і забруднення. Під час прибирання можна використовувати різні види засобів для чищення, що містять хімічні і абразивні компоненти.
  6. Термо- і вологостійкість. Завдяки цим властивостям плитка незамінна в приміщеннях, де є необхідність використання матеріалів, стійких до несприятливих метеорологічних умов.
  7. Великий вибір форматів. У колекціях представлена ​​плитка розміром від 30х60 до 15х100 см. Це дозволяє використовувати її для обробки великих поверхонь.

 

Рекомендації фахівців Etalon

Однією з переваг плитки Cerdisa є здатність відтворювати фактуру різних поверхонь. З її допомогою можна створити на стінах або підлозі офісу, будинку або квартири покриття, яке буде імітувати натуральний граніт, мармур, дерево або текстиль.

Відповідно до рекомендацій майстрів Etalon, якщо є необхідність створити мінімалістичний інтер'єр, можна використовувати плитку з серій Landstone, Reden або Ec1. Для створення в будинку затишною обстановки, краще задіяти в роботі плитку з серій Natura Cerdisa, Home Teak або Archistone. Якщо ж приміщення витримано в стилі арт-деко, шеббі-шик або ампір, для поклейки відмінно підійдуть зразки з серії Archistone Cerdisa.

При проведенні оздоблювальних робіт можна вибирати плитку для стін або підлоги з багатої гами кольорів. Слідуючи рекомендаціям фахівців Etalon, можна створити графітове, перлове, шоколадне і блакитне покриття, яке зробить простір вишуканим і елегантним.

~2хв. 96 12.06.2019 13:57

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав...

Інші записи з категорії «Поради експертів»

Рекомендовані товари

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.