(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru

Coverlam: таємниці створення інноваційної плитки

Плитка великого формату - це тренд, котрий лише недавно дійшов до нашого ринку. Проте він досить надійно закріпився у Центральній та Західній Європі, а в розвинутій Азії взагалі вже давно є частиною культури облицювання. Чого лише вартий дизайн станції метро Sendai у Токіо.

Станція метро Sendai у Токіо

Ефект безшовної поверхні, збереження малюнку з імітацією найрізноманітніших матеріалів: від вражаючих різнобарвних мармурів та стильного бетону до затишного текстилю, виконаного у найвищій якості... Хіба цього не достатньо для мимовільного вимальовування в уяві давно омріяного проекту?

Але ж що лежить в основі всього цього? Дізнатися секрети мені вдалося, відвідавши цієї осені виробництво, шоу-рум та виставку Cersaie 2018.

Виробництво без людей

Як Product Manager бренду Coverlam, мені нарешті пощастило потрапити на фабрику, і побачити на власні очі, як його виготовляють іспанці. Тут мене очікувало перше здивування: фабрика виявилась абсолютно пустою! Лінії працювали, печі горіли, плити рухались по транспортерній стрічці, обладнання всесвітньо відомого SACMI (найбільшого у світі виробника обладнання для виготовлення керамічних плит) було запущено на всю міць. Виробничий процес був у розпалі, а от людей на фабриці - нема.

Цілковито автоматизоване виробництво - це інновація, яку запровадила саме Grespania, компанія - керамічний гігант, котрій належить бренд Coverlam, першою ввівши поняття “розумна фабрика”.

Під час виробництва листа Coverlam абсолютно не задіяна робоча сила: від початкового етапу замішування сировини до пакування готових плит у палети - все виконують роботи.

Фабрика Coverlam

Я не буду вдаватись у деталі власне виробництва плити з поетапним формуванням її із сухої суміші, пресуванням, вирівнюванням країв, нанесенням малюнку, запіканням, сортуванням та упаковкою. Побачити всі етапи виробництва ви можете у відео.

 

Шоу-рум Grespania - світ плитки

Що ж, я визнаю, шоу-рум фабрики Grespania вражає! Спочатку ти проходиш через коридор Coverlam, де плити різноманітних дизайнів оточують тебе з усіх сторін,  далі ти потрапляєш у хол із мапою світу, де представлені представництва фабрики. Звідти йде розгалуження залів: зліва - світ Coverlam, справа - зона колекцій бренду Grespania та Bellacasa.

Шоу-рум Grespania

У шоу-румі представлені, без сумніву, всі-всі види та дизайни Coverlam. Крім того, є зони із виробами, адже  Coverlam - це матеріал, сфери використання якого обмежені лише уявою: столи, стільниці, мийки, полиці - все це віднині можна робити з керамограніту.

Стільниці з плитки Coverlam

Особливу увагу привернула неймовірна виклейка “метелика”. Ми знали, що тонкий керамограніт може прогинатись, але його застосування у такому стані все-таки вражає!

Бренд Coverlam розвивається і, за обіцянками виробника,  зовсім скоро ми зможемо побачити новий, набагато більший шоу-рум, присвячений лише цьому бренду. З грандіозними плануванням, ймовірними та неймовірними проектами застосування тонкого керамограніту, втіленими у життя майстрами фабрики.

Виставка Cersaie 2018

Після того, як ми побували на виробництві та прогулялись шоу-румом, здавалося, що на виставці нас уже нічого не зможе вразити. Однак, здивувати нас, як виявилось, було чим. 

Нові дизайни, нові формати, нові колекції! Основною фішкою Coverlam завжди була і є досконалість малюнку. Ви ніколи не знайдете й натяку на пікселі: настільки глибоко і скрупульозно виконані всі прожилки, а поєднання кольорів завжди максимально наближене до натуральних відтінків. Цього разу Coverlam знову не розчарував.

Стенд Coverlam на Cersaie 2018

На цій виставці виробник запропонував нову вражаючу колекцію Brunno, яка однозначно варта вашої уваги. На її розробку головний дизайнер фабрики черпала натхнення з малюнку мармуру Bruno Perla, що походить із Турції, а саме з провінції Хатай.

Колекція Bruno

Ще одна цікава новинка - колекція Esplendor. Це такий собі сучасний, елегантний бетон  із напівполірованим, і від того дещо мерехтливим покриттям.

А також до нових колекцій, що привабили наш погляд, віднесу класичний і з тим люксовий Onice, кольорову палітру якого фабрика розширила, і зараз окрім кольору Honey, ми можемо спостерігати і звичний білий. А також зверніть увагу на нетипову, дизайнерську колекцію Coralina - досконалу імітацію мушлі.

Колекція Coralina

Вцілому на виставці Cersaie цього року багато керамічних компаній пішли у великі розміри і представили дизайни, оформивши виставочні стенди великою плитою. Цей тренд підхоплює все більше і більше фабрик. Однак витончена товщина 3,5 мм, яку пропонує Coverlam, поки що є досить рідкісним явищем.

Інші записи з категорії «Керамічна плитка»

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.
Інтернет-магазин керамічної плитки «Etalon-k» — продаж плитки, сантехніки та меблів в Києві
Украина, м. Київ, бул. Лесі Українки, 20 01133 Київ
+38 (067) 362-21-10