(050) 316-16-11
Зателефонуйте мені!
uk ru

Що таке тонка плитка, і що з нею робити

Гадаєте, виробники плитки вичерпали всю свою фантазію? А якщо ми скажемо, що існує плитка вища навіть за відомого велетня Султана Кесена, зріст якого, між іншим, 251 сантиметр. Гадаєте, ці керамічні гіганти навряд придатні для використання в звичайних інтер’єрах? Знову ні. Адже товщина такої плитки - від 3,5 мм.

Наступним зазвичай у голові виринає запитання: “Що ж робити з  такою плиткою?”. Сьогодні разом з Prostir ми розберемося у цій керамічній інновації, розповімо і покажемо, як дизайнери з усього світу уже зараз використовують тонку великоформатну плитку в інтер’єрі та екстер’єрі.

Що таке тонка плитка?

Відповідно до останніх тенденцій керамічного ринку, формат плитки постійно збільшується. Справа у тому, що великий формат дає можливість отримати більш цілісний малюнок, а також зменшити кількість швів.

Однак деякі фабрики зробили величезний стрибок вперед, досягнувши максимально можливого розміру і мінімальної товщини. Фабрика Grespania, наприклад, відкрила окреме виробництво тонкої плитки  Coverlam.

Coverlam - керамограніт великих форматів до 3,2 м, який має чотири різновиди товщин: від найлегшого 3,5 мм для облицювання у домі і на вулиці до 10-12 мм, що ідеально підходить для виготовлення столів та стільниць.

Зважаючи на малу товщину, великоформатний керамограніт важить відносно небагато: усього 7.8 кг/м² за товщини 3.5 мм або 14 кг/м² за товщини 5.6 мм.

Незважаючи на візуальну тендітність матеріалу, він зберігає усі експлуатаційні властивості звичайного товстого керамограніту. Він міцний, не чутливий до хімічних засобів, гарячих та кольорових рідин, наприклад, вина чи кави, витривалий до подряпин навіть від найгостріших шпильок на туфлях.

Цей унікальний продукт має надзвичайно якісні дизайни, і представлений на сьогодні у 28 колекціях. Мармур, дерево, бетон, камінь, моноколори і метал - усі ці поверхні майстерно імітують на керамограніті.

Чим корисний великий формат плитки?

Красивий малюнок - не єдина перевага тонкої плитки. Великий формат дозволяє працювати з матеріалом максимально ефективно. За його рахунок ви зможете облицьовувати одразу великі ділянки площі. Наприклад, заповнити одним листом всю висоту стіни від підлоги до стелі, або підлогу по всій ширині кімнати.

Формат 3000х1000 мм ідеально підходить для кухонного фартуха. Зазвичай такої довжини досить для монолітного покриття цієї зони.

Користуючись плиткою великого розміру легко покращити естетичний вигляд поверхні. Швів виходить дуже мало - усього 1% на загальну площу приміщення.

Тонкий керамограніт використовують для оздоблення стін, підлоги, кухонних фартухів, меблів, як продовження стільниць. Нижче докладніше про кожну з цих можливостей.

Де використати інноваційну плитку

Тонка плитка - це матеріал, який вирішує більшість облицювальних завдань.

Покриття стін, підлоги та стелі

Тонкий керамограніт найчастіше обирають для стіни і підлоги. Однак завдяки легкій вазі плитку можна клеїти навіть на стелю.

В інтер’єрі тонку плитку часто використовують для оздоблення акцентних стін. Якщо обрати правильний тон затирки, така декоративна стіна виглядатиме, як монолітне покриття без швів.

Ще один цікавий кейс використання тонкої плитки - у ліфті. Традиційні металеві стіни у кабінках ліфтів виглядають нудно і неестетично. Особливо, якщо концепція приміщення, у якому вони розташовані, абсолютно інша. Щоб надати об’єктам цілісного звучання, облицювати стіни ліфта можна плиткою Coverlam.

Облицювання фасаду

Великим форматом зручно облицьовувати фасади. Це, знову ж, - економія часу  і сил на монтаж. Крім того, виглядають такі фасади дуже красиво і стильно, за рахунок малої кількості швів.

Для реалізації дизайн-проекту цього стильного ресторану у Валенсії було використано плитку Сoverlam (Wood) від Grespania. Ідею натуральності студія Jorge Segarra Checa Arquitectos витримала і в інтер’єрі, і в екстер’єрі.

Фасад прикрашають великі полотна, які задають настрій закладу, ще до того, як клієнт потрапляє всередину. Тема дерева продовжується у внутрішньому оздоблені ресторану: з плитки “під дерево” виготовлені барна стійка, облицьовані кондиціонери та зона сходів.

Декорування фурнітури

Ви прихильних однотонних інтер’єрів? Тоді новина про те, що тонким керамогранітом оздоблюють навіть фурнітуру і меблі, вам сподобається. Адже використавши тонку плитку, ви зможете досягти абсолютної гармонії текстур і кольорів.

Виготовлення стільниць, столів та мийок

Стільниці з керамограніту - дуже зручна ідея для тих, хто не любить обмежень під час приготування їжі. На такій стільниці можна робити все: різати, відбивати, ставити гарячий посуд, - пошкодити міцну глазур практично неможливо. Не “боїться” Сoverlam і води, з нього виготовляють навіть мийки.

Виготовлення декору

З тонкої плитки завдяки тому, що вона дуже легко ріжеться, можна виготовляти декор. Різноманітні полички, кашпо, мийки, столи і стільниці - все це легко вирізати і склеїти.

Реалістичний малюнок на плитці

Чудова деталізація малюнка - фішка тонкої плитки Coverlam. Виробник навчився неймовірно якісно показувати натуральні фактури мармуру, дерева, бетону. Не завжди зрозуміло одразу, що перед тобою не натуральний матеріал, а керамограніт.

Що ще варто знати про Coverlam

Плитку Coverlam можна викладати поверх будь-якого іншого матеріалу з рівною поверхнею. Таким чином ви позбавляєтеся типових незручностей, які виникають під час ремонту, - шум, пил і будівельне сміття, - а час роботи скорочується. Завдяки зменшеній товщині і відносно невеликій вазі зберігати і перевозити цей матеріал легше.

Властивість тонкого керамограніту клеїтися на інше облицювання вже оцінили власники бізнесу у Європі. Робити ремонт у своїх закладах тепер можна максимально швидко і без зайвого пилу і шуму. А ще це можливість зекономити бюджет на зборі і вивозі будівельного сміття. Виробник Coverlam  навіть порахував, що з тонкою плиткою можна зекономити від 38 хвилин на кожному квадратному метрі площі.

Великоформатна плитка - це новий нестандартний матеріал. Використовувати його означає йти назустріч інноваціям в інтер’єрі, не боятися експериментів.

До речі, плитку Coverlam можна навіть гнути, вкриваючи зігнуті поверхні. Цей матеріал можна використати, як для підлоги, стіни, стелі, фартуха на кухні, так і для стільниці, тобто, комплексно.

Це дуже міцний матеріал - керамограніт, інноваційність якого полягає в його товщині і великому форматі, що в свою чергу дозволяє вийти за рамки встановленого сприйняття, як виключно облицювального.

Коротко про переваги:

1. Легкий

Тонкий керамограніт - дуже легкий матеріал відносно своєї величини. Якщо говорити про товщину 3.5 мм, то така плита важить всього 7.8 кг/м², а також 14 кг/м² при товщині 5.6 мм

2. Міцний

Незважаючи на малу товщину, тонкий керамограніт має вражаючі характеристики. Він міцний, морозо- і вогнестійкий, не боїться вологи і подряпин.

3. Витончений

Завдяки тендітності тонкий керамограніт і на стіні виглядає витончено. Красивий дизайн і гнучкість плитки дозволяє втілювати в життя найрізноманітніші ідеї.

4. Зручний у використанні

Мала товщина і вага матеріалу полегшує перевезення. З тієї ж причини з тонким керамогранітом просто працювати.

5. Довговічний

Завдяки унікальним характеристикам термін експлуатації тонкого керамограніту значно подовжується. Навіть, незважаючи на тендітні габарити.

Підсумуємо:

  • Тонкий керамограніт - це інноваційна плитка, яка полегшує роботу з керамікою і її монтаж
  • Тонка плитка Coverlam має дуже чіткий якісний дизайн, який імітує натуральні матеріали. Наприклад, дизайн під метал, під дерево, під бетон - дуже якісна імітація
  • Тонку плитку можна гнути, і дуже легко різати, завдяки малій товщині
  • Великоформатний керамограніт Coverlam дуже різноманітний в експлуатації - його можна викладати на стіни, підлогу, на стелю, робити з нього стільницюІнші записи з категорії «Керамічна плитка»

Рекомендуємо прочитати

Підписуйтесь на розсилку

Новинки, новини, інформація про заходи і т.п.
Інтернет-магазин керамічної плитки «Etalon-k» — продаж плитки, сантехніки та меблів в Києві
Украина, м. Київ, бул. Лесі Українки, 20 01133 Київ
+38 (067) 362-21-10