Меню

Мова

Вхід

Історії створення

ТОВ Еталон-К – українська компанія-дистриб’ютор керамічної плитки та сантехніки провідних європейських виробників. Заснована у 2009 році з метою формування та розвитку в Україні нового та конкурентного ринку керамічної плитки.

Головний офіс компанії знаходиться в м. Києві. По регіонах має розгалужену систему складських логістичних центрів, що охоплює великі міста (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків).

У 2011-2012 рр. – компанія збільшує свою вагу на керамічному ринку України. У цей же період укладається договір з одним із найбільших іспанських виробників плитки – Pamesa.

Місія компанії «Еталон-К»

Створювати тренди на ринку кераміки і робити покупку простою та комфортною! Бути командою, що прагне досконалості!

Цінності компанії «Еталон-К»

Системний підхід: вміння послідовно діяти, планувати і дотримуватися стандартів.
Відповідальність за результат: 100% виконання завдань в зазначені терміни, розуміння наслідків.
Інноваційність: креативність та відкритість до нового.
Клієнтоорієнтованість: оперативне і максимальне задоволення запитів партнерів і колег.
Командний дух: згуртованість, взаємоповага, легкість в комунікаціях, задоволення від роботи в команді.
Професіоналізм: експертність у своїй області, прагнення до саморозвитку та вдосконалення.

Асортимент компанії

Асортимент компанії представлений керамічною плиткою та керамогранітом, клінкером, мозаїкою та сантехнікою з Іспанії, Італії та Німеччини. До здобутків кампанії належать взаємовигідні партнерські програми з німецьким виробником клінкеру –Stroher, італійськими фабриками, що спеціалізуються на виготовленні керамічної плитки та керамограніту – Ragno, Cerdisa, Imola, іспанськими виробниками – Grespania, Newker, Colorker та ін.

Представники компанії є постійними відвідувачами міжнародних виставок Cersaie, Cevisama та інших спеціалізованих подій у керамічній сфері.

Сервіс та співпраця

Компанія особливу увагу приділяє залученню інноваційних підходів у свою діяльність, пропонує високий сервіс та максимально лояльно ставиться до клієнтів. У сервісну підтримку входить повна комплектація об’єктів будівництва та вирішення логістичних потреб. Etalon-K має власну лінію мерчендайзингового виробництва та його обслуговування.

Про нас